SLIDER

newsletter_button

newsletter


Newsletter – wydarzenia
W celu otrzymywania informacji o szkoleniach, spotkaniach dla przedsiębiorców oraz innych projektach prosimy o wysłanie na adres poczty elektronicznej sekretariat@inkubator.turek.pl wiadomości e-mail następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gminę Miejską Turek z siedzibą przy ulicy Kaliskiej 59, 62-700 Turek zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zmianami) w celach marketingowych obejmujących przesyłanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail informacji dotyczących szkoleń, spotkań dla przedsiębiorców oraz innych projektów realizowanych przez Gminę Miejską Turek oraz inne podmioty. Niniejsza zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel przetwarzania. Oświadczam, że zostałam/em, poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Turek z siedzibą w Turku przy ul. Kaliskiej 59."


Newsletter – lokale
Jeżeli chcą Państwo otrzymywać informacje o dostępnych do wynajęcia lokalach i boksach na potrzeby prowadzenia działalności gospodarczej w Tureckim Inkubatorze Przedsiębiorczości, prosimy o wysłanie na adres poczty elektronicznej sekretariat@inkubator.turek.pl wiadomości e-mail następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gminę Miejską Turek z siedzibą przy ulicy Kaliskiej 59, 62-700 Turek zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zmianami) w celach marketingowych obejmujących przesyłanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail informacji dotyczących dostępnych do wynajęcia lokali na potrzeby prowadzenia działalności gospodarczej w Tureckim Inkubatorze Przedsiębiorczości. Niniejsza zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel przetwarzania. Oświadczam, że zostałam/em, poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Turek z siedzibą w Turku przy ul. Kaliskiej 59."

o mieście:

mturek

nasza lokalizacja:

polozenie2

kontakt:

Turecki Inkubator Przedsiębiorczości wykorzystuje cookies, które są umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo zmienić te ustawienia, korzystając z ustawień przegladarki internetowej. Więcej informacji w polityce cookies.