SLIDER

newsletter_button

newsletter

 

Uprzejmie informujemy, w Tureckim Inkubatorze Przedsiębiorczości  funkcjonuje Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Powiatowego Urzędu Pracy w Turku.


Oferta punktu skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców, ale również do  osób planujących rozpocząć własną działalność gospodarczą i bezrobotnych.


Dyżurujący w Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym pracownicy PUP będą świadczyć doradztwo w zakresie:

1.   Poradnictwa zawodowego, w tym:

a) pomocy pracodawcy w doborze kandydatów do pracy spośród osób bezrobotnych i poszukujących pracy,

b) diagnozy predyspozycji zawodowych osób bezrobotnych i poszukujących pracy.

2.  Wspierania rozwoju zawodowego pracodawcy i jego pracowników przez udzielanie porad zawodowych.

3.   Prowadzenia usług z zakresu pośrednictwa pracy.

4. Udzielania informacji na temat refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy.

5. Udzielania informacji o aktualnej sytuacji na lokalnym rynku pracy oraz o usługach i instrumentach rynku pracy dostępnych w urzędzie pracy.

 

Mamy nadzieję, iż kompleksowe usługi skupione w jednym miejscu będą dla Państwa udogodnieniem a bezpłatne profesjonalne doradztwo doradców zawodowych i pośredników pracy dysponujących bazą PUP ułatwi dotarcie do potencjalnych pracowników oraz oszczędzi czas i koszty związane z rekrutacją.


Dyżury w Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym odbywać  się  będą odbywać się raz w tygodniu w każdą środę miesiąca w godzinach od 12.00 do 14.00 w pokoju nr 3.

o mieście:

mturek

nasza lokalizacja:

polozenie2

kontakt:

Turecki Inkubator Przedsiębiorczości wykorzystuje cookies, które są umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo zmienić te ustawienia, korzystając z ustawień przegladarki internetowej. Więcej informacji w polityce cookies.