SLIDER

newsletter_button

newsletter

Barometrbiznesu Sp. z o.o.

Barometrbiznesu Sp. z o.o.

Portal BarometrBiznesu.pl dedykowany jest osobom, które szukają rzetelnej informacji na temat przedsiębiorstw działających na lokalnych rynkach jak również firmom pragnącym zaprezentować swoją ofertę. Do Państwa dyspozycji oddajemy platformę wymiany informacji i zachęcamy do aktywnego udziału przy wspólnym tworzeniu katalogu firm, bazy ogłoszeń, bazy artykułów informacyjnych oraz prezentacji własnych doświadczeń z lokalnymi fachowcami.

Wychodząc naprzeciw osobom, które mają zarówno pozytywne jak i negatywne doświadczenia z lokalnymi usługodawcami, Portal BarometrBiznesu.pl daje możliwość wyrażenia własnej opinii na temat firm i fachowców. Użytkownik może komentować i głosować na firmy już istniejące w bazie jak również zgłaszać nowe zdarzenia: „Fachowiec”, „Neutral”, „Partacz”. Użytkownik może również dodać własną firmę do katalogu firm, korzystać z bazy wiedzy i dodawać artykuły, czytać i dodawać ogłoszenia, zadawać pytania Ekspertom oraz czatować online. Lokalnym firmom dajemy możliwość dzielenia się posiadaną wiedzą jak również możliwość bezpłatnej promocji swoich usług. Gromadząc tak wiele funkcjonalności w jednym miejscu, dajemy możliwość optymalnego ich doboru od tych, które lubimy, po te których potrzebujemy w danym momencie.

Misja
Misją Portalu BarometrBiznesu.pl jest pomoc osobom planującym nawiązanie współpracy z firmami działającymi na lokalnych rynkach. Dążymy do zwiększenia świadomości osób korzystających z usług lokalnych firm oraz uwrażliwienia przedsiębiorców na dobro klienta. Naszym celem jest przestrzeżenie Użytkowników przed partaczami oraz promocja naprawdę dobrych fachowców.

Wizja
Wizją Portalu BarometrBiznesu.pl jest być największym i najbardziej obiektywnym źródłem informacji o przedsiębiorstwach działających na lokalnych rynkach. Głównym celem Portalu jest zapewnienie Użytkownikom wygodnego dostępu do obiektywnej i rzetelnej informacji na temat lokalnych firm i fachowców jak również ich oferty, dostarczanej przez ich aktualnych i byłych klientów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kontakt:

Siedziba:
Barometrbiznesu Sp. z o.o.
ul. Jedwabnicza 4
62 - 700 Turek
tel./fax 63 222 38 55

e-mail: poczta@barometrbiznesu.pl

Strona www: http://www.barometrbiznesu.pl

o mieście:

mturek

nasza lokalizacja:

polozenie2

kontakt:

Turecki Inkubator Przedsiębiorczości wykorzystuje cookies, które są umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo zmienić te ustawienia, korzystając z ustawień przegladarki internetowej. Więcej informacji w polityce cookies.