SLIDER

newsletter_button

newsletter

Wolny lokal produkcyjno-magazynowy o powierzchni 58,73 m2

 

 

Turecki Inkubator Przedsiębiorczości dysponuje wolnym lokalem produkcyjno-magazynowym o powierzchni 58,73 m2, dostępnym do wynajęcia od ok. 11 września 2017 r.

 

Lokal jest dobrze nasłoneczniony poprzez świetlik dachowy, wyposażony w nagrzewnicę. Lokatorzy TIP mogą korzystać ze sprzętu technicznego w postaci wózka widłowego, trzech wózków paletowych, odciągów spawalniczych oraz sieci sprężonego powietrza. Hala produkcyjno-magazynowa posiada zaplecze socjalne: aneksy kuchenne oraz 2 przestronne szatnie z szafkami ubraniowymi.

 

Okres najmu: do ustalenia, najczęściej zawieramy umowy najmu na okres 3 lat.

 

Stawki za najem 1 m2 powierzchni produkcyjno-magazynowej prezentują się następująco:

Charakterystyka podmiotu

Stawka netto za 1m2

dla firm funkcjonujących na rynku do 12 miesięcy

9,85 zł

dla firm funkcjonujących na rynku od 13 do 24 miesięcy

12,80 zł

dla firm funkcjonujących na rynku od 25 do 36 miesięcy

16,75 zł

dla firm funkcjonujących na rynku ponad 36 miesięcy

23,64 zł

 

Dodatkowymi kosztami związanymi  z wynajmem jest podatek od nieruchomości oraz koszt energii elektrycznej rozliczanej według wskazań licznika.

Przed budynkiem TIP znajduje się duży parking. Obiekt monitorowany.

 

Kryteriami decydującymi o kwalifikacji firmy są:

  • staż firmy/data powstania,
  • poziom innowacyjności,
  • wiarygodność przedsięwzięcia,
  • liczba planowanych miejsc pracy,
  • poziom wykorzystania pomocy publicznej.

 


Firmy funkcjonujące do 3 lat

Zainteresowanych przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność krócej niż 3 lata lub dopiero planują jej założenie, prosimy o wypełnienie wszystkich dokumentów zgłoszeniowych załączonych pod tekstem i złożenie ich osobiście w sekretariacie TIP lub przesłanie drogą elektroniczną na adres sekretariat@inkubator.turek.pl do dnia 4 września 2017 r. do godz. 10.00.


Firmy funkcjonujące ponad 3 lata

Zainteresowanych przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność gospodarczą dłużej niż 3 lata, prosimy o wypełnienie jedynie Formularza zgłoszeniowego firmy, Oświadczenia o zapoznaniu się z Regulaminem oraz Oświadczenia o niezaleganiu z podatkami  i złożenie ich osobiście w sekretariacie TIP lub przesłanie drogą elektroniczną na adres sekretariat@inkubator.turek.pl do dnia 4 września 2017 r. do godz. 10.00.

Powiązane tagi:

o mieście:

mturek

nasza lokalizacja:

polozenie2

kontakt:

Turecki Inkubator Przedsiębiorczości wykorzystuje cookies, które są umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo zmienić te ustawienia, korzystając z ustawień przegladarki internetowej. Więcej informacji w polityce cookies.