SLIDER

newsletter_button

newsletter

Archiwum aktualności

Mikropożyczkowy Fundusz dla rozwoju Wielkopolski

Agencja Rozwoju Regionalnego wznawia nabór wniosków pożyczkowych w ramach „Mikropożyczkowego Funduszu dla rozwoju Wielkopolski”.
Data dodania: 20.01.2016

Refundacja części kosztów poniesionych na wynagrodzenia skierowanych bezrobotnych do 30 roku życia

Powiatowy Urząd Pracy w Turku ogłasza nabór wniosków na nową formę wsparcia - refundację części kosztów poniesionych na wynagrodzenia, nagrody oraz składki na ubezpieczenia społeczne skierowanych bezrobotnych do 30 roku życia.
Data dodania: 18.01.2016

Konsultacje dokumentu pn. „Koncepcja zagospodarowania przestrzennego obszaru powiatu Tureckiego"

Zapraszamy do składania uwag, w ramach konsultacji dokumentu pn. „Koncepcja zagospodarowania przestrzennego obszaru powiatu Tureckiego”. Opracowujemy ten dokument w ramach projektu partnerskiego „Partnerstwo lokalne na rzecz rozwoju gospodarczego gmin powiatu Tureckiego”.
Data dodania: 18.12.2015

Harmonogram naborów wniosków w ramach WRPO 2014+ na rok 2016

Harmonogram naborów wniosków o dofinansowanie w trybie konkursowym w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020
Data dodania: 08.12.2015

Środki na podjęcie działalności gospodarczej

Powiatowy Urząd Pracy zaprasza do składania wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej.
Data dodania: 02.11.2015

Fundusze na szkolenia dla osób w wieku 45+

Powiatowy Urząd Pracy w Turku przyjmuje wnioski o przyznanie środków na finansowanie kształcenia pracowników i pracodawcy powyżej 45 roku życia.
Data dodania: 23.10.2015

Aktualne wydanie poradnika dla nowo powstałych firm - "Jak zostać i pozostać przedsiębiorcą"

Poradnik jest odpowiedzią na potrzebę zgromadzenia w jednej publikacji podstawowych informacji, niezbędnych początkującym przedsiębiorcom oraz takim, którzy szukają sposobów na rozwój swej firmy. Gromadzi wiedzę o dostępnych na rynku programach i narzędziach pomocy dla przedsiębiorców
Data dodania: 27.05.2015

50 000 zł na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Osobom chcącym rozpocząć działalność gospodarczą Leszczyńskie Centrum Biznesu Sp. z o.o. oferuje mikropożyczki do 50.000 zł oraz możliwość skorzystania z bezpłatnych szkoleń i doradztwa w ramach projektu unijnego ,,Moja firma z pożyczką” Działanie 6.2 Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
Data dodania: 22.01.2015

Program "Pierwszy biznes - Wspracie w starcie"

Od 17 listopada studenci, absolwenci i bezrobotni w całej Polsce będą mogli otrzymać nawet 74 tys. zł niskooprocentowanej pożyczki na założenie własnego biznesu. Bank Gospodarstwa Krajowego podpisał umowy z instytucjami pożyczkowymi, które zajmą się obsługą wniosków i doradztwem.
Data dodania: 21.11.2014

Program „Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie II"

3 listopada 2014 r. w siedzibie Banku Gospodarstwa Krajowego (BGK) zostały podpisane umowy z pośrednikami finansowymi na obsługę II etapu Programu „Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie II". Celem Programu jest rozwój przedsiębiorczości oraz tworzenie nowych miejsc pracy jako elementów rozwoju rynku pracy, a także przeciwdziałanie bezrobociu - poprzez udzielanie niskooprocentowanych pożyczek na podejmowanie działalności gospodarczej oraz tworzenie nowych miejsc pracy dla osób bezrobotnych. Wszyscy, którzy skorzystają z pożyczki na podjęcie działalności gospodarczej oraz ci którzy zamierzają z niej skorzystać mogą być objęci bezpłatnym doradztwem i/lub szkoleniem. Przedsiębiorcy natomiast będą mogli ubiegać się o pożyczkę na tworzenie nowych miejsc pracy dla osób bezrobotnych.
Data dodania: 20.11.2014

o mieście:

mturek

nasza lokalizacja:

polozenie2

kontakt:

kontakttip

Turecki Inkubator Przedsiębiorczości wykorzystuje cookies, które są umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo zmienić te ustawienia, korzystając z ustawień przegladarki internetowej. Więcej informacji w polityce cookies.