SLIDER

newsletter_button

newsletter

Archiwum aktualności

Bezpłatne spotkania informacyjne dotyczące nisko oprocentowanych pożyczek

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w Województwie Wielkopolskim oraz bank Gospodarstwa Krajowego, jako Menedżer Funduszu Powierniczego JEREMIE Województwa Wielkopolskiego, zapraszają osoby zamierzające rozpocząć działalność gospodarczą i przedsiębiorców do udziału w bezpłatnych spotkaniach informacyjnych dotyczących wykorzystania środków zwrotnych.
Data dodania: 30.05.2016

Projekt Climate-KIC

Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. po raz kolejny zaprasza do udziału w Projekcie Climate-KIC - europejskiej inicjatywie, która opracowuje i wdraża przełomowe rozwiązania w zakresie wyzwań związanych z ochroną środowiska i powstrzymywaniem zmian klimatu. Działania wspólnoty wynikają z innowacyjnych i twórczych działań wszystkich partnerów, działających globalnie i lokalnie - w sektorach akademickim, biznesowym i publicznym. W ramach projektu Climate-KIC realizujemy dwie inicjatywy program grantowy Accelerator oraz konkurs ClimateLaunchapad.
Data dodania: 28.04.2016

Bezpłatne szkolenia komputerowe - spotkanie informacyjne!!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY wszystkich zainteresowanych mieszkańców Miasta Turek oraz powiatu tureckiego na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne w sprawie BEZPŁATNYCH warsztatów komputerowych. Spotkanie odbędzie się już 18 kwietnia 2016 r. o godz. 10.00 w Tureckim Inkubatorze Przedsiębiorczości.
Data dodania: 12.04.2016

Europejskie Dni Pracodawcy 4-15 kwietnia 2016 r.

Powiatowy Urząd Pracy w Turku przystępuje do organizowania Europejskich Dni Pracodawcy w dniach 4-15 kwietnia 2016 r. na terenie powiatu tureckiego w ramach sieci Europejskich Publicznych Służb Zatrudnienia.
Data dodania: 04.04.2016

Bezpłatne szkolenia komputerowe - ruszają zapisy!

Weź udział w nowym projekcie: Kompetencje cyfrowe furtką do globalnego rynku - podnoszenie kompetencji mieszkańców woj. wielkopolskiego w wieku aktywności zawodowej.
Data dodania: 25.03.2016

Wolny lokal biurowy od 14 marca 2016 r.

Turecki Inkubator Przedsiębiorczości dysponuje wolnym lokalem biurowym o powierzchni 14.27 m2, dostępnym do wynajęcia od 14 marca 2016 r.. Na wyposażeniu biura znajdują się:
• zestaw meblowy – szafa zamknięta, szafa półotwarta, biurko, kontener mobilny, fotel biurowy, krzesło;
• zestaw komputerowy – komputer stacjonarny, drukarka;
• aparat telefoniczny.
Data dodania: 23.02.2016

Nabór wniosków o przyzanie środków na finansowanie kosztów kształcenia otwarty!

Powiatowy Urząd Pracy w Turku zaprasza pracodawców do składania wniosków o przyznanie środków na finansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.
Data dodania: 18.02.2016

Wspracie dla osób do 30 roku życia - PUP Turek

Powiatowy Urząd Pracy w Turku oferuje wsparcie dla osób do 30 roku życia w postaci: refundacji kosztów wynagrodzenia, stażów lub bonów stażowych, szkoleń indywidualnych lub bonów szkoleniowych oraz udziału w projekcie "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie tureckim (I)".
Data dodania: 17.02.2016

II edycja Kongresu Asia Trade know-how

W dniach 22-24 września 2016 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Mazury w Ostródzie odbędzie się II edycja Asia Trade know - how. Jest to unikalne w skali kraju wydarzenie targowo – kongresowe o charakterze biznesowym.
Data dodania: 05.02.2016

Dotacje z ZUS na poprawę BHP

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie zaprasza wszystkich zainteresowanych pracodawców do skorzystania z bezzwrotnej pomocy udzielanej w formie dotacji przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych (ZUS)
Data dodania: 20.01.2016

o mieście:

mturek

nasza lokalizacja:

polozenie2

kontakt:

kontakttip

Turecki Inkubator Przedsiębiorczości wykorzystuje cookies, które są umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo zmienić te ustawienia, korzystając z ustawień przegladarki internetowej. Więcej informacji w polityce cookies.