SLIDER

newsletter_button

newsletter

Archiwum aktualności

Planujesz inwestycję? - uzyskaj zwolnienie podatkowe

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. udziela wsparcia w postaci zwolnienia z podatku CIT lub PIT dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.
Data dodania: 04.06.2020

Informacja dot. Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Koninie

Zapraszamy do korzystania z indywidualnych Konsultacji poprzez komunikator Skype. Zgłoszenie chęci spotkania ze specjalistami z Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Koninie (dzień i godzina) prosimy kierować na e-mail: konin.fe@wielkopolskie.pl.
Data dodania: 04.06.2020

Lokale produkcyjne do wynajęcia - przedłużenie naboru

Nabór prowadzony w związku z wynajęciem 2 lokali produkcyjno-magazynowych w TIP zostaje przedłużony do 30 czerwca 2020 r. z możliwością dalszego przedłużenia.
Data dodania: 19.05.2020

Lokale produkcyjne do wynajęcia

Turecki Inkubator Przedsiębiorczości dysponuje 2 wolnymi lokalami produkcyjno-magazynowymi do wynajęcia. Każdy z lokali ma po 58,73 m2 powierzchni.
Data dodania: 05.05.2020

Załóż konto na PUE ZUS bez wychodzenia z domu

Platforma Usług Elektronicznych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych to bardzo przydatne narzędzie. Poprzez założenie profilu na PUE ZUS szybko i bezpiecznie wyślesz wniosek o wsparcie z ZUS w ramach Tarczy Antykryzysowej.
Data dodania: 24.04.2020

Tarcza Antykryzysowa – wsparcie z ZUS

Ochrona zatrudnienia oraz zmniejszenie obciążeń i zachowanie płynności finansowej w firmach to główne cele pakietu regulacji, które składają się na Tarczę Antykryzysową. Regulacje te wchodzą w życie 1 kwietnia br. Wśród rozwiązań, które mają zapobiegać skutkom epidemii koronawirusa w Polsce, jest wsparcie realizowane przez ZUS.
Data dodania: 03.04.2020

Bezpłatne szkolenia organizowane przez ZUS w 2020 roku

Bezpłatne szkolenia organizowane przez II Oddział ZUS w Poznaniu. Szkolenia odbywają się w siedzibie Inkubatora Przedsiębiorczości w Turku przy ul. Jedwabniczej 4, w godzinach 10:00-12:00.
Data dodania: 21.02.2020

Wniosek o wydanie zaświadczenia o niezaleganiu w ZUS przez Biznes.gov.pl

Użytkownicy portalu Biznes.gov.pl mogą składać za pośrednictwem portalu, wnioski do ZUS o wydanie zaświadczenia o niezaleganiu w opłacaniu składek.
Data dodania: 02.12.2019

Elektroniczna wysyłka wniosków o udostępnienie danych ze zbiorów ZUS

Zakład Ubezpieczeń Społecznych przygotował dla Państwa elektroniczne usługi do obsługi wniosków o udostępnienie danych ze zbiorów ZUS. Usługi umożliwiają wysyłanie i odbieranie korespondencji kanałem elektronicznym przy wykorzystaniu Wniosku uprawnionych instytucji o udostępnienie danych ze zbiorów Zakładu ubezpieczeń Społecznych (OK-WUD). Dzięki elektronicznej komunikacji z Zakładem, można skutecznie obniżyć koszty obsługi prowadzenia spraw i usprawnić proces obiegu dokumentów.
Data dodania: 21.11.2019

Bezpłatne szkolenia ZUS w inkubatorze

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach ZUS organizowanych w Tureckim Inkubatorze Przedsiębiorczości w drugiej połowie 2019 roku.
Data dodania: 01.10.2019

o mieście:

mturek

nasza lokalizacja:

polozenie2

kontakt:

Turecki Inkubator Przedsiębiorczości wykorzystuje cookies, które są umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo zmienić te ustawienia, korzystając z ustawień przegladarki internetowej. Więcej informacji w polityce cookies.