SLIDER

newsletter_button

newsletter

Archiwum aktualności

Weekend dla Ukrainy w ZUS

Masz pod opieką dziecko, które przybyło z Ukrainy po 23 lutego? Możesz otrzymać wsparcie dla rodziny z ZUS.
Data dodania: 25.03.2022

Oferta pracy - tłumacz języka ukraińskiego

W związku z obecną sytuacją na Ukrainie i wejściem w życie przepisów nakładających na ZUS obowiązek wsparcia uchodźców z Ukrainy w zakresie świadczeń rodzinnych, Zakład Ubezpieczeń Społecznych poszukuje osób posługujących się płynnie językiem ukraińskim i polskim.
Data dodania: 11.03.2022

Zakład Ubezpieczeń Społecznych szkoli przedsiębiorców z Polskiego Ładu

Polski Ład wprowadził m.in. zmiany w zakresie składki zdrowotnej. Zakład Ubezpieczeń Społecznych przygotował pakiet wsparcia dla przedsiębiorców, który zawiera m.in.: szkolenia przez internet (webinaria). Aktualna lista szkoleń i tematów dostępna jest na stronie www.zus.pl w zakładce Szkolenia i wydarzenia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkoleniową i do udziału w webinariach.
Data dodania: 26.01.2022

Rodzina 500 + i Rodzinny Kapitał Opiekuńczy - w 2022 r. wnioski do ZUS

Świadczenie "Rodzina 500+" oraz Rodzinny Kapitał Opiekuńczy w ZUS. Dowiedz się gdzie złożyć wniosek w 2022 r.
Data dodania: 14.01.2022

Dobry Start od ZUS

Od 1 lipca do 30 listopada można składać wnioski o świadczenie z rządowego programu Dobry Start (tzw. 300 plus). Od tego roku przyznawaniem i wypłatą tych świadczeń zajmuje się ZUS. Wnioski można złożyć wyłącznie elektronicznie – za pomocą portalu Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS, bankowości elektronicznej lub portalu Emp@tia. Świadczenia trafią wyłącznie na rachunki bankowe.
Data dodania: 02.07.2021

Generator Dostępności. Granty na projekty w obszarze dostępności

Świat, w którym rozwiązania są od razu przemyślane pod kątem osób o szczególnych potrzebach, jest światem komfortowym i bezpiecznym dla wszystkich. Inkubator Innowacji Społecznych "Generator Dostępności" wspiera mikroinnowacje wpisujące się w tę wizję. Osoby z pomysłami mają szansę zdobyć granty o średniej wartości 35 tys. zł na projekty dotyczące osób z niepełnosprawnościami i/lub starszych.
Data dodania: 26.11.2020

Zmiany dotyczące pracy placówek ZUS w poniedziałki

Od 2 listopada br. - w związku z sytuacją epidemiczną – placówki ZUS są czynne w poniedziałki tak, jak w pozostałe dni tygodnia tj.: w godz. 8.00 – 15.00.
Data dodania: 18.11.2020

Planujesz inwestycję? - uzyskaj zwolnienie podatkowe

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. udziela wsparcia w postaci zwolnienia z podatku CIT lub PIT dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.
Data dodania: 04.06.2020

Informacja dot. Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Koninie

Zapraszamy do korzystania z indywidualnych Konsultacji poprzez komunikator Skype. Zgłoszenie chęci spotkania ze specjalistami z Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Koninie (dzień i godzina) prosimy kierować na e-mail: konin.fe@wielkopolskie.pl.
Data dodania: 04.06.2020

Lokale produkcyjne do wynajęcia - przedłużenie naboru

Nabór prowadzony w związku z wynajęciem 2 lokali produkcyjno-magazynowych w TIP zostaje przedłużony do 30 czerwca 2020 r. z możliwością dalszego przedłużenia.
Data dodania: 19.05.2020

o mieście:

mturek

nasza lokalizacja:

polozenie2

kontakt:

Turecki Inkubator Przedsiębiorczości wykorzystuje cookies, które są umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo zmienić te ustawienia, korzystając z ustawień przegladarki internetowej. Więcej informacji w polityce cookies.