SLIDER

newsletter_button

newsletter

Aktualności archiwalne

Lokal biurowy do wynajęcia

Turecki Inkubator Przedsiębiorczości dysponuje wolnym lokalem biurowym o powierzchni 21,21 m2, dostępnym do wynajęcia od 8 grudnia 2015 r..

Kongres Asia Trade

Otwieranie nowych płaszczyzn współpracy to jedna z podstaw zrównoważonego rozwoju. Expo Arena Mazury otwiera drogi na wschód, a konkretnie - na ogromny rynek azjatycki. Jak to zrobić? Od czego zacząć i na co uważać? Tego będzie można dowiedzieć się na kongresie Asia Trade Know-How (19-21 listopada 2015 r.).

Bezpłatne spotkania dla eksporterów

Wielkopolskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów serdecznie zaprasza na cykl bezpłatnych spotkań informacyjnych dla przedstawicieli przedsiębiorstw pn. „Co eksporter wiedzieć powinien?”.

Konkurs fotograficzny - głosujmy na inwestycję w Turku!

Wśród finałowej ósemki zdjęć wybranych przez serwis, znalazło się zdjęcie zakładu wytwarzającego gazy skroplone poprzez kriogeniczny rozdział powietrza, który wybudowała w podstrefie Turek Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Spółka Messer Polska.

Wolny lokal biurowy

Turecki Inkubator Przedsiębiorczości dysponuje wolnym lokalem biurowym o powierzchni 16,57 m2, dostępnym do wynajęcia od zaraz.

PARP: Harmonogram naborów wniosków o dofinansowanie projektów ze środków Unii Europejskiej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości prezentuje aktualną informację na temat konkursów planowanych do przeprowadzenia w 2015 roku.

Pożyczka dla przedsiębiorców w ramach JEREMIE_ 3

Inicjatywa JEREMIE (ang. Joint European Resources for Micro-to-Medium Enterprises) to program Unii Europejskiej, którego inicjatorem jest Komisja Europejska. JEREMIE jest atrakcyjną formą wsparcia finansowego, oferowanego mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom, również podmiotom rozpoczynającym działalność gospodarczą – tzw. start-up’om.

UWAGA! Wolne miejsca na staż w projekcie pn.: „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie tureckim (I)”

Program dla kobiet do 30 roku życia, zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Turku jako bezrobotne (tzw. młodzież NEET), w szczególności: - długotrwale bezrobotnych*, - bezrobotnych niepełnosprawnych.

Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Turku realizuje projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Oś priorytetowa I Osoby młode na rynku pracy Działanie 1.1 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy – projekty pozakonkursowe Poddziałanie 1.1.1 Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego pn.: "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie tureckim (I)”.

Bezpłatne warsztaty dla MŚP

Zapraszamy do udziału w 3 - dniowych warsztatach z obszarów IT oraz Design organizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w ramach projektu „Wsparcie współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw w Wielkopolsce”.

o mieście:

mturek

nasza lokalizacja:

polozenie2

kontakt:

kontakttip

Turecki Inkubator Przedsiębiorczości wykorzystuje cookies, które są umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo zmienić te ustawienia, korzystając z ustawień przegladarki internetowej. Więcej informacji w polityce cookies.